Haberler

KGC'den Altay'a ziyaret

KGC'den Altay'a ziyaret

KGC'den Altay'a ziyaret

Konya Gazeteciler Cemiyeti’nden Başkan Altay’a ziyaret

31 Mart seçimlerinde Türkiye genelindeki Büyükşehirler içerisinde en yüksek oyu alarak rekora imza atan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a tebrik ziyaretleri devam ediyor. Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri de Başkan Uğur İbrahim Altay’ı makamında ziyaret ederek tebriklerini iletti. 

Ziyarette konuşan Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir, “Hem sosyal, hem de fiziki belediyecilikte başarılı çalışmalarına şahit olduğumuz Uğur İbrahim Altay’ı tebrik ediyor, 31 Mart seçimlerinin Konya için bir dönüm noktası olacağına inanıyoruz. Ülke olarak ekonomik anlamda zor bir süreç içerisindeyiz. Yaşanan ekonomik sıkıntılar sektörümüzü de doğrudan etkilemektedir. Bu zorlu süreci de el birliğiyle aşma gayretindeyiz” dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay da, “Hepimizin ortak paydası Konya’dır. Herkes kendi alanında şehre hizmet etmek için elinden gelen gayreti gösteriyor. Konya medyası da her zaman olduğu gibi üstün bir gayretle vazifesini yerine getirmeye çalışıyor. Medyayı da doğrudan etkileyen bu sürecin en kısa sürede sonuçlanmasını umuyorum” diye konuştu. 

Ziyaretin sonunda Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir’in, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a hediye takdimi ve hatıra fotoğrafıyla son buldu.

Haberler